Top Image Bottom Image

leaf O nas

Marka CannaByDoctors powstała przy współpracy wielu specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, aktywistów konopnych i dietetyków.

Nasz zespół charakteryzuje wieloletnie zamiłowanie do cudownych roślin jakimi są konopie, oraz chęć niesienia pomocy innym. Do produkcji naszych olei używamy tylko i wyłącznie przebadane, najwyższej jakości konopie przemysłowe uprawiane na terenie całej Polski przez certyfikowane gospodarstwa rolne.
Wykonując badania każdej partii past i olejów dbamy, by tworzyć produkty w pełni bezpieczne - wolne od pestycydów i metali ciężkich. Nasze oleje charakteryzuje pełne spektrum kanabinoidów CBD co gwarantuje ich skuteczne, pozytywne działanie na układ endokannabinoidowy.
Jesteśmy dumni że możemy tworzyć produkty uważane za jedne z najlepszych na rynku Europejskim.

Badane labolatoryjnie
Każdą partie naszego oleju badamy labolatoryjnie. Pozwala nam to oddać do Waszych rąk produkt w pełni wartościowy i legalny
Szerokie spektrum
Nasze produkty tworzymy z najwyższej jakości konopi przemysłowych. Dzięki ekstrakcji co2 w stanie nadkrytycznym zachowujemy pełne spektrum kannabinoidów
Doradzamy
Bardzo chętnie odpowiemy na wasze pytania i doradzimy w dobraniu najlepszego stężenia oleju bądź pasty. Zadowolenie i zdrowie naszych klientów jest dla nas najważniejsze!